50$ ZWYCIĘZCA – ROBERT LEWANDOWSKI, DROGA DO MARZEŃ

Czy znasz uczucie chwili zwycięstwa, kiedy cały wysiłek i determinacja prowadzą do jednego magicznego momentu? Moneta „Zwycięzca” to hołd dla tych, którzy nieustannie dążą do osiągania swoich marzeń.

Kolejny numizmat z serii „Droga do Marzeń” z udziałem Roberta Lewandowskiego, to moneta „Zwycięzca” 1kg 999AG – symbol nie tylko triumfu, ale także poświęcenia i ciężkiej pracy. Limitowany nakład – jedynie 100 sztuk na cały świat – sprawia, że jest to prawdziwa perełka kolekcjonerska.

Wysoki relief i wstawka 3D w postaci złotego pucharu dodają dynamiki i głębi monecie. Oksydowane detale oraz numerowany rant podkreślają zaś, jej wyjątkowy charakter.

Na pierwszym planie monety znajduje się twarz Roberta Lewandowskiego, z mocnym spojrzeniem skierowanym w przyszłość, ku kolejnym zwycięstwom. W tle, w widowiskowym podskoku, widzimy go unoszącego złoty puchar – symbol triumfu.

„Zwycięzca” nie tylko kawałek srebra. To przypomnienie, że każdy krok w drodze do osiągnięcia celu jest ważny, a każde zwycięstwo jest warte wysiłku. To niezwykła kompozycja, która inspiruje do dążenia do swoich marzeń i pokazuje, że możliwości są bezgraniczne dla tych, którzy odważą się walczyć.

specyfikacja

50 $

Nominał

Niue Island

Państwo

Ag 999

Metal

1 kg

Waga

Ø100

Rozmiar

Oksydowany

Stempel

Wysoki Relief

Dodatki

Wstawka 3D

Dodatki

Oksyda

Dodatki

100 szt.

Nakład